Ampulková intenzivní péče

typographySpeciální nabídka pro Vaši pleť

BE PURE, BE CHIC, BY YOU

OdkazBuťe dokonalá, šik a sama sebou.
Nová jarní trendová kolekce ALCINA 2016

Dr. Baumann

typographyJedinečná péče o krásu

Neváhejte mě kontaktovat

Objednávky
tel.: 607 624 007.
 
Z důvodu dvou provozoven nejsem vždy k zastižení na pevné lince. Pokud se mi nedovoláte na mobil, vždy volám zpět.
 
la modaŘada lidí se mylně domnívá, že kosmetika je spojena výhradně s krásou a návštěva kosmetického salonu je zbytečné mrhání peněz. Opak je však pravdou. V dnešní uspěchané době lidé často zapomínají na to nejcennější, co máme. Na zdraví. Věčný shon, stres, nezdravé prostředí, atd. se na našem těle projevuje únavou a časem i řadou zdravotních problémů.
Udělejte něco pro svoje zdraví a krásu. Přijděte si na chvíli odpočinout a zrelaxovat do mého kosmetického salonu. Ve spolupráci s těmi nejlepšími v oboru Vám nabízím širokou škálu služeb spjatou nejen s krásou, ale především se zdravím.
 
Ke své práci používám výhradně přírodní kosmetické přípravky značky ALCINA, se kterou mám mnohaleté zkušenosti.
Značka ALCINA nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Její hlavní prioritou je vysoká kvalita všech produktů. Při výběru surovin je kladen důraz na čistotu jednotlivých substancí. Veškeré účinné látky jsou mnohokrát testovány a vzájemně harmonicky sladěny. ALCINA upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje, vitaminy a další. Více na www.alcina.cz.
 
 
Joomla Templates - by Joomlage.com