Chemický peeling lze použít při ošetření:

 
Přípravky NeoStrata s vysokými koncentracemi kyseliny glykolové učené k profesionálnímu peelingu byly vyvinuty známým dermatologem J. Van Scotem a farmakologem Ruey J.Yu. Oba vědci tak poskytují lékařům vysoce účinný peelingový systém.
NeoStrata Glycolic Acid Skin Renewal Peel roztoky jsou dostupné v široké řadě koncentrací a obsahují kyselinu glykolovou s nejvyšší biologickou dostupností a zcela volnou. Tato nabídka zaručuje provedení optimálně silného a přizpůsobivého ošetření pro všechny typy pleti v různém stavu. Chemický peeling lze jednoduše kombinovat s dalšími ošetřeními a procedurami, které vedou ke zlepšení stavu pokožky.
Aktivní sérum - dárkové baleníZralá pleť bývá často povislá. To je způsobeno postupným snižováním zásob kalagenu ve vazivové tkáni a následnou ztrátou pružnosti: pokožka je povolená a má sklony ke tvorbě vrásek. Tajemství dobré péče o pleť je efektivně zabránit tomuto vývoji. Aktivní sérum s pentapeptidy zřetelně vyhlazuje pokožku a redukuje vrásky. Výsledek je ohromující: pokožka působí hladší a pevnější, vrásky jsou zřetelně redukovány.
 
NYNÍ V EXKLUZIVNÍM DÁRKOVÉM BOXU A VĚTŠÍM, EKONOMICKY VÝHODNĚJŠÍM BALENÍ!
Cena 998,-
Profi collagen ošetření je velice účinné ošetření v boji s vráskami. Toto ošetření se může výborně hodit v tomto jarním období. Aktivní sérum v kombinaci s Profi Collagen krémem totiž výborně revitalizuje pleť po zimě. Sérum díky obsaženým peptidům dává impuls buňkám v hlubších vrstvách pokožky k obnově kolagenu, kolagenové syntézy a látkové výměny. Profi Collagen krém zase díky obsahu atelokolagenu zlepšuje pružnost a vyhlazení povrchu pleti, bambucké máslo pak navíc pleť pěstí a zodolňuje. Výsledkem je výrazně vyhlazená, regenerovaná a hydratovaná pleť.

Smyslně-něžná péče hýčká vaši pokožku.

V zimě je pokožka vystavena chladu, nepřízni počasí a velkým teplotním šokům při přechodu do vyhřátého prostředí. Žádný div, že reaguje stresem, je hrubá, suchá a napnutá. Přípravky Alcina s kašmírem jsou v tomto zimním období pro pleť dárkem, představují totiž optimální intenzivní péči o pokožku. Kombinace kašmírového extraktu a urey vydatně zásobuje pokožku, zanechává ji jemnou a hebkou.

Číst dál: Luxus pro pleť v zimě s kašmírem

Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Ošetření spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Číst dál: Chemický peeling