Chemický peeling lze použít při ošetření:

 
Přípravky NeoStrata s vysokými koncentracemi kyseliny glykolové učené k profesionálnímu peelingu byly vyvinuty známým dermatologem J. Van Scotem a farmakologem Ruey J.Yu. Oba vědci tak poskytují lékařům vysoce účinný peelingový systém.
NeoStrata Glycolic Acid Skin Renewal Peel roztoky jsou dostupné v široké řadě koncentrací a obsahují kyselinu glykolovou s nejvyšší biologickou dostupností a zcela volnou. Tato nabídka zaručuje provedení optimálně silného a přizpůsobivého ošetření pro všechny typy pleti v různém stavu. Chemický peeling lze jednoduše kombinovat s dalšími ošetřeními a procedurami, které vedou ke zlepšení stavu pokožky.
 
NeoStrata peelingové roztoky spolu s ostatními NeoStrata přípravky pro domácí používání, obsahujícími ovocné kyseliny (kyselinu glykolovou, glukonolakton, kyselinu laktobionovou atd.), napomáhají zlepšit jemné vrásky, nežádoucí pigmentace, akné, povrchní jizvy po akné, keratosis pilaris a jiné keratosy, pseudofoliculitis barbae, lentigo solaris aj. Někteří lékaři také používají lehký peeling ke zlepšení citlivé pleti u stavů jako je rosacea nebo jej kombinují s dalšími metodami jako je mikrodermabraze či neablativní laserové ošetření k zajištění vyššího stupně omlazení. Při pravidelném používání přípravků NeoStrata s optimálními koncentracemi ovocných kyselin dochází ke snížení koheze korneocytů a ztenčení hyperkeratotického stratum corneum. Dochází též k indukci regeneračního procesu pokožky.
 
NeoStrata peelingové roztoky a High potency peel obsahují 100% volné kyseliny glykolové a tím je zajištěna nejvyšší biologická dostupnost. Kyselina glykolová není neutralizována ani esterifikována, protože tyto procesy snižují schopnost penetrace kyseliny. NeoStrata peelingové roztoky neobsahují nitráty stroncia ke snížení citlivosti, protože věříme, že subjektivní pocity pacienta jako je štípání, pálení eventuálně bolest jsou důležitými ukazateli k provedení bezpečné peelingu.
 
NeoStrata Skin Rejuvenation System nabízí standardizované roztoky s kyselinou glykolovou ve čtyřech koncentracích 20%, 35%, 50% a 70% volné kyseliny glykolové.
Navíc NeoStrata nabízí velmi silný peelingový roztok – High potency peel obsahující 70% kyseliny glykolové a další peelingové přísady: etyl pyruvat, kyselinu pyruvovou a kyselinu octovou. Tento roztok je určen k ošetření pacientů, kteří již absolvovali opakované série ošetření chemickým peelingem ukončených použitím 70% koncentrace. Velký výběr koncentrací umožňuje lékařům vypracovat bezpečný individuální plán ošetření pro každý typ pokožky s ohledem na její citlivost a nežádoucí kožní projevy, které je třeba odstranit.
Pravidelná opakovaná aplikace peelingu kyselinou glykolovou přináší stejně dobré výsledky jako dříve používané peelingy pomocí fenolu či kyseliny trichloroctové, avšak bez rizika a nežádoucích účinků těchto dříve používaných látek, jakými jsou cytotoxické účinky, hypo či hyperpigmentace, persistující erytém či vznik keloidů.
 

Kontraindikace

  • aktivní herpes simplex
  • virové bradavice v místě požadované aplikace chem. peelingu
  • hypo nebo hyperpigmentace v anamnéze po předešlém peelingovém ošetření (doporučuje se zde použít nižší koncentrace roztoků a kratší dobu expozice, cca 1-3 min.)
  • užívání isotretinoinu v posledních 6 měsících
  • postoperační stavy s dosud nevyhojenými jizvami
  • léčba ozařováním
  • tvorba hypertrofických jizev uvedená v anamnéze
  • kryoterapie provedená během posledního měsíce
  • těhotenství – ačkoliv je použití kyseliny glykolové bezpečné, nedoporučuje se aplikovat v období těhotenství
Cena 800,-
Joomla Templates - by Joomlage.com