Metoda Lasocare byla po dobu sedmi let vyvíjena a testována ve Švýcarsku, Německu, Francii a Belgii. Podařilo se tak vyvinout ve světě dosud ojedinělý prostředek, spojující blahodárné biologické účinky laseru s omlazovací a čistící schopností mléčných enzymů laktoferrinu a laktoperoxidázy. Lasocare tak reprezentuje špičku dosavadního vývoje tzv. „Anti – Aging“ produktů. K jeho výrobě jsou používány ušlechtilé přísady nejvyšší čistoty a jakosti. Přípravek proto nezpůsobuje alergické reakce pokožky.

Metodu Lasocare lze použít na:

Jak se používá?

Aplikaci metody lasocare rozdělujeme na ošetření počáteční, tedy aktivaci vyškoleným laserovým specialistou a na každodenní pokračovací ošetřování doma.

Aktivace v ordinaci či salonu.

Gel Lasocare je důkladně vmasírován do hloubky dobře vyčištěné pleti. Během zasychání je po dobu 7 až 10 minut aktivován laserovým světlem vlnové délky 645 nm. Poté kosmetička pokračuje ve Vašem obvyklém kosmetickém ošetření, například nanesením pleťové masky nebo výživného či ochranného krému.

Co se přitom děje?

Energie laserového paprsku je citlivými enzymy velmi účinně využita ve dvou fázích: protibakteriální a omlazovací.
Během první fáze spotřebovává laserovým světlem aktivovaný enzym laktoferrin ze zbytků kožního mazu nežádoucí ionty železa. Ty jsou však velmi důležité pro rozmnožování všudypřítomných kožních bakterií. Kožní maz (lat. sebum), zbavený železa, je tak pro bakterie nestravitelný a bakteriální kolonie postupem času zanikají. Pomalu, zato však zcela přirozeně a bez použití agresivních chemických přípravků. Metoda Lasocare je proto s velkým úspěchem užívána u všech případů nečisté pleti, pubertální a postpubertální trudovitosti, sklonu k tvorbě zánětlivých pustulózních vřídků a po konzultaci s lékařem i u závažnějších forem akné.
Ve fázi druhé pak enzym laktoperoxidáza aktivuje, hydratuje a prokysličuje jednotlivé vrstvy kožních buněk. Přirozeným způsobem tak vyrovnává tzv. kyslíkový dluh, kterým dnes trpí všechny druhy pletí, vystavené vlivům prostředí, stresu, kouření a únavy. Nejzřetelněji se to projeví zpevněním kolagenního pletiva, omlazením a jemným vypnutím pleťového povrchu.

Proč používat doma?

Snad nezajímavější vlastností laserového gelu, vmasírovaného do pleťových pórů, je však jeho schopnost udržet popsanou reakci v chodu po celý den, až do přísunu nového, čerstvého gelu. Pokud tedy pravidelně každých 24 hodin do kůže vmasírujete několik kapek gelu, udržíte omlazovací reakci v chodu po celý měsíc.

Jak používat doma?

Nenechejte aktivační reakci „vyhasnout“! Následující postup provádějte disciplinovaně, pečlivě a pravidelně každých 24 hodin, nejlépe večer před spaním:
nejprve pleť dobře očistěte (odličovací přípravky, čistící voda). Při oplachování vodou použijte vodu co nejměkčí, například převařenou. Předcházíte tak zavápňování kožních pórů. Kapátkem tubičky pomalu odpočítejte 10 až 20 kapek gelu Lasocare a důkladně je vmasírujte ještě do vlhké pleti. Poté opět postupujte obvyklým způsobem, například naneste Váš oblíbený výživný nebo ochranný krém apod. Gel Lasocare se velmi dobře snáší se všemi testovanými kosmetickými přípravky a podstatně zlepšuje jejich působení, pokud dodržíte základní pravidlo – nejdříve hluboko vmasírovat gel Lasocare a teprve pak nanášet ostatní přípravky.

Krk a dekolt

Pokud nechcete kosmetickou péči omezovat jen na obličej, můžete očistit i části krku a dekoltu. Při zakoupení příští tuby gelu požádejte Vaši kosmetičku o aktivaci příslušných partií laserovým paprskem. S ošetřovanou plochou mírně vzroste spotřeba gelu, ale na tu výrobce pamatuje zvýšeným obsahem tubičky. Zjistíte, že Vám vystačí pro všechny druhy ošetření na dobu nejméně 30 dní.

Intenzivní kůry

Velmi často se stává, že stav pleti vyžaduje rychlou a intenzivní pomoc. Je lhostejné, zda se jedná o úpornou formu trudovitosti nebo silně ochablou, sluncem poškozenou a vrásčitou pleť. V takových případech je možno počáteční aktivační laserové ošetření provádět například denně, v intenzivní sérii pěti až dvaceti ošetření. Laserové světlo není ionizující záření a není třeba mít strach z předávkování. Regenerace ochablých podkožních vrstev je pak mnohonásobně intenzivnější a působení gelu vysoce příznivé. Pozor! Domácí péče je zde stejně důležitá, jako u standardního lasocarového cyklu.

Co obsahuje?

Tuba obsahuje 12,8 ml gelu
Lasocare/ 645 nm
Ve složení:
Voda, laktoferrin, laktoperoxidáza, glukózaoxidóza, propylenglykol, sorbitol, potasiumthiokyanát, fragrance, xanthan gum, dimethiconcopolyol, C 12-15 pareth-12 disodium EDTA, sorbát draselný, trietanolamin, phenoxyetanol, metyl-, butyl-, etyl- a propylparaben.

Co neobsahuje?

Přípravek neobsahuje volné radikály, salicyláty, alkohol, dibenzoylperoxidy ani podobné složky, vedoucí k alergickým reakcím.

Kdo Vám poradí?

Gel Lasocare je dodáván prostřednictvím dermatologických ordinací a specializovaných kosmetických salonů. Každé certifikované pracoviště disponuje obsáhlými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi s používáním metody Lasocare.

Výsledky

Omlazení a zpevnění pleti obličeje a dekoltu ocení především klientky ve věku nad 30 let, u kterých Lasocare zpomaluje proces stárnutí velmi výrazně. Vyhlazuje vějířkovitý, tzv. terciární typ vrásek (podle nich pravděpodobně odhadujete věk svého protějšku). U věkových kategorií nad 50 let nebo zvýšeným nárokům vystavených druhů pleti doporučujeme v prvním týdnu provést intenzivní kůru. Dosažené výsledky posuďte sami:


38-let klientak před použitímMikrosnímek očního koutku 38-leté klientky před ošetřením. Ochabující pleťová tenze (vnitřní vypnutí) nedokáže zabránit zhroucení povrchové vrstvy do záhybů charakteristické vějířovité „harmoniky“

 

38-let klientka necelou hodinu po použitíMikrosnímek téže klientky, necelou hodinu po ošetření. Zvýšení pružnosti a tenze pleti vede ke zřetelnému vyhlazení profilu vrásky. Dobře patrné jsou jednotlivé póry, nyní čisté a prodyšné.

 

53-let klientka před použitímMikrosnímek očního koutku 53-leté klientky před ošetřením. Jednotlivé póry se sdružují podél linií zlomu. Ochablá kolagenní vlákna nevyrovnávají sklon k tvorbě rýhovitých kožních drážek.

 

53-let klientka hodinu po ošetřeníStejný oční koutek 1 hodinu po ošetření. Zpevnění regenerovaného podkoží působí vyhlazení terciárních vrásek. Další pokrok záleží na pečlivosti a důkladnosti domácí péče klientky.

 

Poznámka

Trvanlivost originálního balení gelu Lasocare je 36 měsíců. Datum expirace je vyznačeno na spodní straně tuby.

Joomla Templates - by Joomlage.com