Chemický peeling používáme při ošetření:

 

Unikátní technologie chemického peelingu Renophase:

Technologie Renophase je založena na principu zajištění propustnosti kůže pro účinnou látku. Laboratoře Renophase po dvacetiletém výzkumu vyvinuli síťovanou hmotu – HYDROGEL RETICULÉ. Je to látka, která obsahuje výtažek ze schránek mořských korýšů, chitosan a další přírodní výtažky, jako xantan a pektin. Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky. Kromě toho se v něm aktivní léčebné látky stabilizují a nedochází k jejich změně působením kyslíku. Hydrogel je pak postupně uvolňuje v hlubších vrstvách kůže. Tato vlastnost hydrogelu umožňuje obohatit recepturu chemických peelingů laboratoří Renophase o další aktivní látky kromě zmíněné kyseliny glykolové. Díky tomu se mohou jednotlivé receptury věnovat konkrétním kožním problémům jako je akné, pigmentace, povadlá, stresovaná pleť, pleť změněná menopauzou, atd.

Chemický peeling Laboratoires Renophase se skládá ze dvou složek, které se postupně aplikují:

1. Hydrogel Reticulé

Jedná se o síťovanou hmotu, která následně zajišťuje propustnost kůže pro aktivní látky obsažené v samotném peelingu. Tato látka zároveň zajišťuje stabilitu těchto látek a jejich postupné uvolňování v hlubších vrstvách kůže. Tyto látky se uvolňují a působí ještě další 3 hodiny po návštěvě ordinace dermatologa.

2. Peeling – komplex kyseliny glykolové

Kyselina glykolová není přítomná ve volné formě, ale je vázaná se základní aminokyselinou, se kterou tvoří aktivní komplex. Přítomnost komplexu zabraňuje chemické reakci, která vzniká na kůži při kontaktu s volnou kyselinou glykolovou a způsobuje podráždění pokožky podobné popálení. Zároveň však zůstává zachována exfoliační schopnost kyseliny, tedy schopnost odloučit povrchové vrstvy kůže. Díky přítomnosti hydrogelu se komplex kyseliny glykolové dostává také do hlubších vrstev kůže, kde způsobuje regeneraci hlubokých buněk. Pleť se tedy pouze neobnovuje hojivým procesem po „spálení vrchních buněk“, jak je tomu u běžných peelingů, ale dochází k posunu účinku kyseliny glykolové. Využívá se její regenerační schopnost na hluboké vrstvy kůže. To se navenek projeví celkovým zlepšením vzhledu pleti již bezprostředně po provedeném peelingu. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a vypnutější.  Peelingy z řady RENOpeel s komplexem kyseliny glykolové obsahují navíc aktivní ingredience dle žádaného účinku na pleť. To ještě potencuje blahodárný vliv na konkrétní kožní problém.

Joomla Templates - by Joomlage.com