Krém pro chemický peeling Glyco-A Požití

  • Anti-aging
  • zvýšení pružnosti pokožky
  • zjemnění vrásek
  • barevné sjednocení u nepravidelných pigmentací
  • odstranění nerovnoměrnosti či zhrublé kůže
  • zjemnění drobných jizviček po akné
  • zlepšení stavu pokožky se sklonem k akné
  • zmenšení velikosti pórů, odstranění komedonů

 

Chemický peeling lze použít při ošetření:

 

Výsledek

Výsledkem je regenerace kůže, která se projeví celkovým zlepšením vzhledu pleti. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a vypnutá. Stimuluje se tvorba nových buněk, zlepšuje se mikrocirkulace. Pro dosažení optimálního výsledku se doporučuje 2 až 4 krát ročně.

 

Vlastnosti a účinky

Zevní aplikace kyseliny glykolové v malých koncentracích snižuje soudržnost buněk rohové vrstvy pokožky (korneocytů), ztenčuje nadměrnou tloušťku rohové vrstvy pokožky (stratum corneum disjunctum) a koriguje vzhled kůže. Při dlouhodobém používání, nebo při kombinaci s chemickým peelingem 70% kyselinou glykolovou GLYCO-70 v ordinaci lékaře, zlepšuje stav některých kožních onemocnění s hyperkeratotickými projevy. Zejména v případě nadměrné tvorby rohoviny např. ichtyozy, keratosis pilaris, callus, hyperkeratosis palmoplantaris, pityriasis rubra pilaris aj.), ale především všech forem acne vulgaris.

Krém je obzvláště vhodný ke zlepšení stavu mastné pokožky a kůže s tendencí ke vzniku akné po 20 roce věku.

Krém GLYCO-A pracuje s těmitro problémy pleti: odstraňuje nadměrnou rohovou vrstvu pokožky, zplošťuje jizvy po akné, zmenšuje velikosti pórů, vyhlazuje a zjemňuje povrch pokožky, vyhlazuje jemné povrchové vrásky, zesvětluje stařecké skvrny a jiné pigmentace na kůži.
Příznivě ovlivňuje celkovou pružnost kůže. Jeho použití je i u některých onemocnění nehtů s porušenou fragilitou – onychosis lamelaris distalis nebo při prevenci atrofií při léčbě kortikosteroidy.

Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoce účinný přípravek doporučujeme před jeho používáním vždy konzultaci s dermatovenerologem.
Výrobek je bez parfemace, parabenů a phenoxyethanolu.

Joomla Templates - by Joomlage.com