EASY BROW ARTIST
Alcina Easy Brow Artist opticky modeluje a vyplňuje obočí. Díky preciznímu minikartáčku je možné hebkou gelovou texturu nanést rovnoměrně a jednoduše. Easy Brow Artist zvýrazní a zafixuje obočí pouze jedním nanesením a jednotlivé chloupky dostane ihned do optimální formy. Nanášení je opravdu snadné. Po přirozený finiš a pěstěné obočí.

FREAKY KAJAL LINER
Kajalová tuřka Alcina Freaky Kajal Liner v elegantním tvaru tužky umožňuje rychlou a precizní aplikaci. Krémová a hebká textura se snadno zapracuje a v momentě povýší každý oční make-up. Díky své mnohostrannosti a intenzivní matně černé barvě je možné kajalovou tužku použít samostatně jako linku nebo jako kajalové nebo oční stíny. Tužka je optimální také na kouřové líčení. Pouze jedno nanesení barvy stačí k dosažení jemného nebo intenzivnějšího výsledku. Pro perfektní přilnavost a intenzivní vzhled.

COL EYE SHADOW STICK
Oční stíny v tužce Alcina Cool Eye Shadow Sick propůjčí vašim očím intenzivní, dlouhotrvající a hedvábně třpytivou barvu. Příjemně měkká a krémová textura se díky praktickému tvaru stínů v tužce snadno nanáší a lehce se stínuje. Tužka Cool Eye Shadow Stick zanechává na víčkách jemně chladný vzhled. Pro jednoduché líčení očí. Po použití tužku dokonale uzavřete, aby se zachovala krémová konzistence stínů.

MAGIC LIP & CHEEK
Alcina Magic Lip & Cheek je přípravek 2 v 1 na rty a tváře. Krémová konzistence je velmi příjemná a po nanesení zajistí hedvábně matný barevný finiš. Integrovaný aplikátor umožňuje rychlou a snadnou aplikaci a dosáhnete s ním jemných barevných nuancí - od decentní po intenzivní barvu. Pro svěží vzhled tváří a rtů.

ULTIMATE NAIL COLOUR
Alcina inovativní laky na nehty se mohou pochlubit opravdu výjimečnými barvami a dlouhou trvanlivostí. Speciálně tvarovaný štěteček přilne k nehtům a lakování se tak stává o mnoho jednodušším. V souladu s jarními trendy bude výsledná barva jemně transparentní. Pro intenzivnější výsledek naneste lak ve dvou vrstvách.

Joomla Templates - by Joomlage.com