Aby jarní pastelové líčení na pleti dokonale vyniklo, je třeba, aby pleť působila vitálně a byla zbavena všech projevů, které zapříčinila zima. Ošetření, které jsem si pro Vás připravila, zásobí pleť bohatým koktejlem účinných látek, díky kterým okamžitě doslova rozkvete.

Číst dál: Luxusní jarní probuzení pleti SKIN SPRING

Stávající sychravé počasí, mlhy a časté výkyvy teplot nejhůře snáší suchá pleť. V tomto období snižují mazové žlázy svou aktivitu, klesá funkčnost ochranné kožní bariéry a pleť si tím pádem nedokáže udržet dostatečnou vláhu. Mohou se začít vyskytovat šupiny, svědění nebo pocit pnutí. Připravila jsem si pro vás ANTI AGE ošetření, které je vhodné právě pro suchou pleť.

Pro ošetření používám Rich Anti Age krém, který dokáže suché pleti dodat potřebné tukové i hydratační látky a zároveň ji vyhladí. Pro ještě intenzivnější omlazující efekt používám jako podklad pod masáž Aktivní sérum. Nakonec nanáším Klidnící masku.

Cena ošetření 540,-

Pro letošní zimní období jsem si pro vás připravila nové ošetření. Základem ošetření je novinka loňské zimy Hroznová pleťová maska – Červený zázrak.

Číst dál: Zažijte červený zázrak - zimní ošetření

Po letních chladivých a lehkých ošetřeních přichází na řadu ošetření, která pleti dodají energii, vitamíny, antioxidanty a celkové pleť ozdraví.

Číst dál: Zaměřeno na energii

Jak na jaře "probudit" povadlou zralou pleť a současně bojovat proti vráskám?
  • aktivovat látkovou výměnu
  • popořit stavbu kolagenu
  • doplnit hydratační látky a antioxidanty
  • dodat energii

Číst dál: Cílená jarní péče 45+

S blížícím se jarem jsem si pro Vás připravila speciální ošetření, které vyrovnává metabolismus pleti, srovnává poměr hydratačních a lipidových složek, přidá Vaši pleti dávku energie a zlepší její bariérovou funkci. Jako podklad pro masáž použiji Energy ampuli, která díky konzymu Q10 představuje velký přísun energie, což je na jaře, v období „rozpuku“ na místě.

Číst dál: Jarní restart pleti

Strom v ziměKaždoročně se snažím nabízet svým klientkám ta nejúčinnější ošetření.

Číst dál: Zimní účinné ošetření pleti